Wirofon Web Giriş

Wirofon'u hiçbir yazılım indirmeden, web üzerinden kullanabilmeniz için:

Hoparlör ve mikrofonunuz olmalı
Wirofon Deneme Servisi'ni kullanabilmek için kurulumları başarıyla yapılmış bir hoparlör ve mikrofonunuz olmalıdır. Konuşurken kendi sesinizi hoparlörden duyup rahatsız olmamanız için, mikrofonlu bir kulaklık seti kullanmanızı öneririz.

Internet Explorer kullanmalısınız
Wirofon Deneme Servisi, ActiveX denetimi gerektirmektedir. ActiveX desteğini yalnızca Microsoft'un Web tarayıcısı Microsoft Internet Explorer sunmaktadır. Bu yüzden, Wirofon Deneme Servisi yalnızca Internet Explorer ile çalışmaktadır. Aşağıda görülen bağlantı adresini Internet Explorer tarayıcınızın adres çubuğuna kopyalayarak Wirofon Deneme Servisi'ne giriş yapabilirsiniz.

http://wirofon.com/webclient/WebGiris.aspx

Wirofon ActiveX denetiminin yüklenmesine onay vermelisiniz
Wirofon'u web üzerinden denemek için Internet Explorer tarayıcınıza ActiveX denetimini yüklemeniz gerekmektedir. ActiveX denetimleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.

İlgili portlara erişime izin vermelisiniz
Kullandığınız yazılımsal (Örn: Windows Güvenlik Duvarı) ya da donanımsal (örn: İnternet yönlendiricinizin üzerindeki Güvenlik Duvarı) Firewall (Güvenlik Duvarı) ayarlarından Wirofon için TCP: 5060 ve UDP 10000-50000 aralığındaki portlara erişime izin vermelisiniz. Güvenlik duvarı ve modem/yönlendirici ayarları hakkında ayrıntılı bilgi için yazılım veya donanım satıcınızın web sitesine başvurabilirsiniz.

TT IDC
Keşfet   |   Konuş   |   Yardım   |   İletişim
Türk Telekom | Türk Telekom Veri Merkezi © Türk Telekomünikasyon A.Ş. 2011. Her hakkı saklıdır. | Hukuki şartlar ve Gizlilik Politikası